नेपाली कांग्रेसका केन्द्रीय सदस्य धनराज गुरुङ लाई जिपी कोइराला फाउन्डेसन अमेरीका द्धारा स्वागत

१३ फाल्गुन २०७६, मंगलवार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
177 Shares


अमेरीका । गीरीजा प्रसाद कोइराला फाउण्डेशन अमेरीका को न्युर्योक स्थित आफ्नै कार्यालयमा ने वि सघंका पुर्व सभापति, तथा नेपाली काङ्ग्रेसका केन्द्रिय सदस्य एवं पुर्ब सभासद धनराज गुरुङ र वहाँकी धर्मपत्नी लाई गीरीजा प्रसाद कोइराला फाउण्डेशन अमेरिका शाखा का अध्यक्ष सोमनाथ घिमिरेले स्वागत गर्नु भएको छ । वहाँहरुलाई स्वागत गर्ने क्रममा फाउण्डेशनकै उपाध्यक्ष सुवर्ण लामा, केन्द्रीय सदस्यहरु क्रमशः प्रेम पौंडेल, सुर्य सिमखडा र छिरिङ्ग राप्के लामाको उपस्थीती रहेको थियो । स्वागत कार्यक्रममा पुर्व नेजससअका सयोंजक बिष्णु सुवेदी, नेजससअ निर्वाचन तयारी समिति का महासचिव मुनेन्द्र नेम्बाङ्ग, नेजससअ निर्वाचन तयारी समिति का केन्द्रीय सदस्य सुन्दर गुरुङ्ग, नेपाल तरुण दल अमेरिका का उपाध्यक्ष अनन्त सुवेदी, नेपाल तरुण दल पर्वतका उपाध्यक्ष हेमन्त मल्ल लगाएतकाले आदरणीय धनराज गुरुङलाई कार्यालयमा स्वागत गर्नु भएको थियो। आदरणीय धनराज गुरुङ र उहाकी धर्मपत्नीको अमेरिकी भ्रमण सफल रहोस भनी जिपी कोईराला फाउन्डेसन अमेरीका शाखाले शुभकामना व्यक्त गरेको छ ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

ताजा समाचार

  • भीरकोट-डायालोशिस,गर्भवती, दुर्घटना आदिका लागि नगरपालिकाले नै दिन्छ यातायात सुविधा
  • क्ञ्चनका सहकारीहरुले कर्जामा चैत्र महिनाको कुनैपनि शुल्क नलिने
  • कञ्चनका सहकारीहरुद्वारा राहत कोषमा १ लाख ७० हजार रुपैया आर्थिक…
  • राजनैतिक दलहरुद्धारा लकडाउनको कडाइका साथ पालना गर्न ध्यानाकर्षण
  • देविस्थान युवा क्लबद्धारा धुर्कोट जैसिथोकका केहि विपन्न परिवारलाई मास्क वितरण
  • सिरहाको गाउँपालिकामा निजि जग्गामा सडक बनाउने विषयमा बिवाद
  • स्थानीय सरकारका ताजा बजेटहरू र तिनीहरुको हालको अवस्था
  • शिक्षामन्त्रीले दिए अष्ट्रेलियामा रहेका नेपाली विद्यार्थीको अवस्था बुझ्न निर्देशन
  • स्वस्तिक सहकारी द्धारा राहातकोषमा सहयोग
  • बालबालिकालाई मनोरोग लाग्नबाट कसरी बचाउने