ज्ञानेन्द्र शाही पनि मिसिए रमेश खरेलको ‘हाम्रो नेपाल, हामी नेपाली’ अभियानमा

१४ फाल्गुन २०७६, बुधबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया


बुटवल – भ्रष्टाचारविरोधी अभियन्ता ज्ञानेन्द्र शाही पनी नेपाल प्रहरीका पूर्वडीआईजी रमेशप्रसाद खरेलको अभियानमा आबद्ध हुने भएका छन । खरेलले शुरु गर्न लागेको ‘हाम्रो नेपाल हामी नेपाली’ अ’भियानमा शाही पनी आबद्ध हुने अ’भियानका सं’योजक खरेलले बताएका छन ।

यस अभियान अन्तर्गत भ्रष्टाचारविरोधी अभियान, सुशासन, राष्ट्रहित, नागरिकका हक अधिकारलाई केन्द्रमा राखेर अ’भियानलाई स’क्रिय बनाइने खरेलले बताएका छन् । अभियानको औपचारिक घो’षणा बिहीबार एक कार्यक्रमबीच गरिने भएको छ ।

पार्टी स्थापनाको उद्देश्यले ‘हाम्रो नेपाल हामी नेपाली’ अ’भियान आफ्नै संयोजकत्वमा स्थापना गरेका हुन् । सुरुमा ६ महिनासम्म संगठनलाई अभियानको रुपमा जनतामाझ लै’जाने र त्यसपछि प्राप्त सल्लाह, सुझाव अनुसार राजनीतिक दलका रुपमा अघि ब’ढाउने योजना रहेको खरेलले बताएक छन ।

२०७४ माघ २८ गते प्रहरी महानिरीक्षकमा सर्वेन्द्र खनाललाई ब’ढुवा गरिएपछि खरेलले पदबाट रा’जीनामा दिएका थिए। खरेल संयोजक रहेको अभियानमा रक्षा मन्त्रालयका पूर्वकायममुकायम सचिव देवेन्द्र सिटौला लगायत पनि आबद्ध छन्।

अभिव्यक्ति र कार्यशैलीका कारण विवादित शाही नेपालका लागि नेपाली अभियानबाट हटाइएका व्यक्ति हुन्। पूर्वप्रशासक, पूर्वसुरक्षाकर्मी, पूर्वप्राध्यापकलगायतलाई पनि संगठनमा ल्याउनेबारे छ’लफल भइरहेको बताइएको छ। यद्यपि पहिलो घोषणा सभामा भने पूर्वडीआईजी खरेल र पूर्वसचिव सिटौला रहनेछन्।

शाहीले आफ्नो सामाजिक सञ्जालमा यस्तो लेखेका छन ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रियाताजा समाचार

  • अधिकारी दम्पित्तीको ब्यबसायीक रफ्तार : सु – सक्षम सप्लायर्सको शुभारम्भ
  • जनसम्पर्क समिति अमेरिकाको केन्द्रीय समितिमा मनोनयन ,दिवाकर वागचन्दको सभापतित्वमा न्यूयोर्क…
  • सिद्धार्थ राजमार्गको सिद्धबाबा नजिकै दुईजना सवार मोटरसाइकल खोलामा खस्यो
  • पाल्पामा मोटरसाइकल दुर्घटना, चालकको मृत्यु
  • पश्चिम नवलपरासीका बाढि डुवान क्षेत्रमा नेपाल र भारतका पदाधिकारी द्धारा…
  • कांग्रेसका नेता धितालको निधन तीनदिन सम्म रुपन्देहीमा पार्टिको झण्डा झुकाउने
  • विश्व हिन्दु परिषद नेपालद्वारा शुभकामना आदान प्रदान कार्यक्रम सम्पन्न
  • काँग्रेस सभापतिको उम्मेदवार बन्ने सुजाता कोइरालाद्वारा घोषणा
  • बाबुले गराइदिए छोराको चौरासी पूजा
  • भीरकोट जेसिजको सप्ताह ब्यापीकार्यक्रम भव्यताका साथ सम्पन्न