शाइन रेसुंगा र नेशनल प्याथ ल्याबबीच सम्झौता

१४ फाल्गुन २०७६, बुधबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया


बुटवल –  बुटवलमा केन्द्रीय कार्यालय रहेको शाइन रेसुंगा डेभलपमेन्ट बैक लि. र नेशनल प्याथ ल्याब तथा रिसर्च सेन्टर प्रा.लि. बुटवलबीच सम्झौता भएको छ । सम्झौतापत्रमा शाइन रेसुंगा डेभलपमेन्ट बैक लि.का नायब प्रमुख कार्यकारी अधिकृत प्रकाश गुरुङ र ल्याबका अध्यक्ष रुद्र कार्कीले हस्ताक्षर गरेका छन् । नेशनल प्याथ ल्याब नेपाल सरकारबाट ‘क’ वर्गको मान्यताप्राप्त अत्याधुनिक र सुविधासम्पन्न ल्याब (प्रयोगशाला) हो । यहां ट्युमर, क्यान्सर, हर्मोेन, मुटु, मिर्गाैला, कलेजो, बांझोपन, हाडजोनी, फूल बोडी चेकअप लगायत करिब आठ सय प्रकारका जांच हुने ल्याबका सञ्चालक शरद भुसालले जानकारी दिए ।ल्याबसम्म आउन नसक्ने विरामीको घरमै पुगेर परीक्षण गर्ने सुविधा समेत रहेको

र भुसालले बताए । यो सम्झौतापछि शाइन रेसुंगा बैंकका देशभरका जुनसुकै स्थानका ७० वटा शाखा कार्यालयका चारलाख भन्दा बढी खातावाल ग्राहकले १५ प्रतिशत छुट सुविधाबाट लाभान्वित हुनेछन् । उक्त ल्याबका बुटवल, भैरहवा, तम्घास, सन्धिखर्क, घोराही र धनगढी गरी ६ वटा शाखाबाटै बैंकका ग्राहकले यो छुट सुविधा लिन सक्ने छन् । क्षेत्रीयस्तरबाट राष्ट्रियस्तरमा स्तरोन्नति भएसंगै बैंकले आफ्ना ग्राहकलाई स्वास्थ्य उपचारमा बढी भन्दा बढी सुविधा दिने नीति अनुसार यसअघि बांकेको नेपालगञ्ज मेडिकल कलेज र बुटवलको सिद्धबाबा सुपरस्पेसलिस्ट हस्पिटल एण्ड रिसर्च सेन्टरसंग पनि सम्झौता गरेको छ । दुई अर्ब चुक्ता पुंजी रहेको बैंकको पुस मसान्तसम्म निक्षेप २७ अर्ब १२ करोड तथा कर्जा लगानी २४ अर्ब ३२ करोड रहेको छ ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रियाताजा समाचार

  • प्रदेश २ मा कोरोनाको उपचार निःशुल्क
  • कैलालीमा तस्करको समूहद्वारा हत्या गरिएका प्रहरी जवानको सम्मानसहित अछाममा अन्त्येष्टि
  • एक दिने गहन अभिमुखीकरण कार्यक्रम बुद्धबार बर्दघाट १२ चौपत्तामा सम्पन्न,
  • तिलोत्तमा सहकारीको साधारण सभा सम्पन्न
  • पहिरोमा परेर ज्यान गुमाएकाको परिवारहरुलाई आठ लाख बढी सहयोग
  • कोरोनाको कहरमा पनि कञ्चन जेसिज सामाजिक सेवा र सम्मानमा निरन्तर
  • पहिलो चरणको मदाने सरसफाइ अभियान सकियो, ७ वटै वडामा गरियो…
  • बाल कलाकार जिया भुषाल अभिनित गायक गोपाल खनालको ‘चित्रेदाई’ सार्वजनिक
  • जन्मदिनको खर्च कटाएर बाबा गुमाएका बच्चाहरूलाई युवा नेता भण्डारीले प्रदान…
  • बलात्कारीलाई फासीको सजाय माग गर्दै सडकमा उत्रिए धुर्कोटका युवा