बिद्यार्थीलाई निशुल्क ट्रेकसुट वितरण

१५ फाल्गुन २०७६, बिहीबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया


भैरहवा /धकधईमा रहेको राम नरेश यादव आदर्श माध्यमिक बिद्यालयले आफ्ना बिद्यार्थीहरुलाई निशुल्क ट्रेकसुट वितरण गरेको छ । बिद्यालय पोशाकमा एकरुपता ल्याउन तथा पोशाककै अभावमा बिद्यार्थी बिद्यालय आउनबाट बञ्चित नहोउन भनेर ट्रेकसुट वितरण गरिएको बिद्यालय ब्यवस्थापन समितिका अध्यक्ष बैजनाथ सहानीले बताए । उनले यसले बिद्यार्थी र बिद्यालयको अपनत्वमाु वृद्धि हुने समेत बताए ।

रामनरेश यादव आदर्श माध्यमिक बिद्यालयमा बालविकास देखी कक्षा १२ सम्म अध्ययनरत् करिब १ हजार ६ सय बिद्यार्थीहरुलाई उक्त ट्रेकसुट वितरण गरिएको थियो । ट्रेकसुट वितरणमा बिद्यालयका प्रधानअध्यापक रामजित प्रसाद चौधरी, बिद्यालयका सल्लाहकार बिद्या प्रसाद यादव, ब्यवस्थापन समितिका सदस्यहरुको उपस्थिति रहेको थियो ।
विक्रम सम्वत २०१३ साल आश्विन १ गतेका दिन स्थापित यो विद्यालय त्यस क्षेत्रकै पूरानो बिद्यालयको रुपमा रहेको छ । विक्रम सम्वत २०३१ सालमा रुपन्देही जिल्लाका तत्कालीन जिल्ला सभापति राम नरेश यादवको निधन भए पश्चात् तत्कालीन जिल्ला  समिति रुपन्देहीले निर्णय गरी यस विद्यालयको नामलाई बदलेर श्री रामनरेश यादव आदर्श मावि धकधई नामाकरण गरिएको थियो ।नमूना बिद्यालय सूचिमा रहेको राम नरेश माविमा भौतिक पूर्वाधार मात्र नभई शैक्षणिक प्रविधिको विस्तार, छात्रावास, शिक्षकको ब्यवस्थापन, उनिहरुको क्षमता अभिवृद्धि लगायतमा समेत ब्यापक सुधार भई रहेको छ ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रियाताजा समाचार

  • नेपाल स्पेन समाज कोष्टाब्लान्काद्धारा ढोरपाटनका बाढी पहिरो पिडितलाई राहत सामग्री…
  • वालिङको बातावारण सुहाउदो उद्यमशीलताको प्रवद्र्धन गरौं, दीगो आर्थिक बिकास सम्भव…
  • टिभिएस दसैंको आशा योजना अन्तर्गत मदन पोख्रेल खत्रीले जिते अपाचे…
  • पत्रकार भुवन केसी अर्थमन्त्री पौडेलको प्रेस सल्लाहकारमा नियुक्त
  • मुख्यमन्त्री शाहीविरुद्धको अविश्वासको प्रस्ताव बहुमतले अस्वीकृत
  • स्याङ्जाका पहिरो पीडितलाई युरोपका नेपालीले गरे साढे ५ लाख आर्थिक…
  • जि पि कोइराला फाउण्डेशन अमेरिकाले २९ औं पटक निशुल्क दुग्धजन्य…
  • कोरोना संक्रमणबाट मृत्यु हुनेको संख्या आठ सय नाघ्यो
  • गायिका निरुशा भट्टराईको गीत सार्वजनिक
  • रअ प्रमुखसँग भेट नभएको देउवा द्धारा स्पष्ट