शाइन रेसुंगा बैंक सामाजिक कार्यमा सक्रिय: बनाइदियो मन्दिरमा ट्रष्ट

१६ फाल्गुन २०७६, शुक्रबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया


बुटवल/ शाईन रेसुङ्गा डेभलपमेन्ट बैंक लिमिटेडले अर्घाखांचीको सन्धिखर्क चुत्राबेसी भक्तिटोलस्थित शिद्देश्वर शिवालय मन्दिरमा ट्रष्ट बनाइदिएको छ । मन्दिरका पुजारी,भक्तजन र बटुकहरुको सुविधाका लागि बैंकले एक लाख रुपैयां बढी लागतमा बनाएको उक्त ट्रष्ट (जस्तापाताले छाएको टहरो ) शुक्रबार एक कार्यक्रमका बीच शिद्देश्वर शिवालय मन्दिर संचालक समितिलाई हस्तान्तरण भएको छ ।

ट्रष्ट हस्तान्तरण कार्यक्रममा बोल्दै बैंकका क्षेत्रिय प्रबन्धक लेखनाथ पौडेलले संस्थागत सामािजक उत्तरदायित्व कार्यक्रम अन्तर्गत मन्दिरमा ट्रष्ट बनाइदिएको बताए । बैंकले आगामी दिनमा पनि सामाजिक क्षेत्रमा अन्य सहयोगलाई निरन्तरता दिने पौडेलले बताए । शिवालय मन्दिर संचालक समितिका सचिव कृष्णप्रसाद भुसालको अध्यक्षता,सन्धिखर्क नगरपालिका १० का वडा अध्यक्ष लक्ष्मीनारायण चुदाँलीको स्वागत र नेत्र भुसालको सञ्चालनमा कार्यक्रम सम्पन्न भएको बैंकका चुत्राबेसी शाखा प्रबन्धक अञ्जली केसीले जानकारी दिइन् ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रियाताजा समाचार

  • एभरेस्ट आयल सप्लायरमा आगलागी
  • बैदेशिक रोजगारबाट फर्किएकाहरुका लागी एक दिने गहन अभिमुखी करण कार्यक्रम…
  • कांग्रेसका सांसदहरूले फिर्ता गरे दशैं भत्तावापतको रकम
  • कोरोनाको परीक्षण र उपचार जनताले नै गर्नुपर्ने निर्णय फिर्ता लिन…
  • बुटवलको सिंह कम्प्लेक्समा सञ्चालनमा आयो खस्यौली स्नोकर क्लब
  • २४ घण्टामा ३७९० संक्रमित थपिए, उपत्यकामा २३८८, मृत्यु हुने १८…
  • प्रजातान्त्रिक महासंघको सुचना प्रविधि तथा प्रचार बिभागको सचिबमा निरज
  • भैरहवा क्षेत्रमा हुने ओभरलोड तथा ट्राफिक नियम विपरित हुने कार्य…
  • नागरिकलाई सुरक्षित रहदै चाडपर्व मनाउन अनुरोध
  • जिपि कोइराला फाउण्डेसन साइप्रसकीसंयोजक दुलाल द्धारा विद्यार्थीलाई सहयोग