सैनामैनाबाट अवैध लागुऔषध सहित ८ जना पक्राउ

२० फाल्गुन २०७६, मंगलवार ०   बिचार / प्रतिक्रिया


सुरेश परियार / रुपन्देही – रुपन्देहीको सैनामैना वडा न.९ बाट अवैध लागुऔषध सहित ८ जनालाई प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । सोमबार राति ८ बजेको समयमा बाँसगढिको जनचेतना स्कुलको प्राङगणमा लागुऔषध सेवन गरिरहेको अवस्थामा उनीहरुलाइ पक्राउ गरि आज (मंगलबार)सार्वजनिक गरिएको इलाका प्रहरी कार्यालय सालझण्डीका प्रहरी निरिक्षक कमल परियारले जानकारी दिनुभयो । प्रहरी निरिक्षक परियारका अनुसार खानतलास गर्दा पक्राउ पर्नेहरुको साथबाट ६९ पुरिया खैरो हेरोइन नामक लागुऔषध फेला पारिएको जनाइएको छ ।

पक्राउ पर्नेमा सैनामैना वडा न.८ बस्ने वर्ष ३०का सुरेन्द्र प्रधान(श्रेष्ठ),वडा न.६ बस्ने वर्ष ३३का दुर्गा लम्तरी,वडा न.१०का वर्ष २५का सुमन श्रेष्ठ, सोही ठाउँका टिकाराम पौडेल,सैनामैना वडा न.८ बस्ने वर्ष १९का विपिन श्रेष्ठ,कञ्चन गाउँपालिका वडा न.१ बस्ने वर्ष २५का अजय सुनार,बुटवल उपमहानगरपालिका वडा न.११ बस्ने वर्ष २९का प्रकाश सुनार,सोही ठाउँ बस्ने वर्ष २२का अनिल जि.सि रहेका छन् ।उनीहरु माथि म्याद थप गरि अनुसन्धान अघि बढाइएको प्रहरी जनाएको छ । पछिल्लो समय सालझण्डी प्रहरीले अनैतिक क्रियाकलाप हुन नदिन सुरक्षा ब्यवस्थालाई कसिलो बनाएको पाइएको छ ।

 

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रियाताजा समाचार

  • कांग्रेसका नेता धितालको निधन तीनदिन सम्म रुपन्देहीमा पार्टिको झण्डा झुकाउने
  • विश्व हिन्दु परिषद नेपालद्वारा शुभकामना आदान प्रदान कार्यक्रम सम्पन्न
  • काँग्रेस सभापतिको उम्मेदवार बन्ने सुजाता कोइरालाद्वारा घोषणा
  • बाबुले गराइदिए छोराको चौरासी पूजा
  • भीरकोट जेसिजको सप्ताह ब्यापीकार्यक्रम भव्यताका साथ सम्पन्न
  • तिलोत्तमामा धानको समर्थन मूल्य लागू , मोटाको २,७३५ र मध्यमको…
  • रात्रिमा जाग्राम बसेर नेपालीले महान् चाड बडा दशैँलाई बिदा गरे
  • देहरादून घटनामा घाईते विद्यार्थीको निःशुल्क उपचारको माग
  • जि पि कोइराला फाउण्डेशन अमेरिकाले ३१ औं पटक निशुल्क दुग्धजन्य…
  • लायन्स बुटवल मुक्तिनाथ द्वारा आर्थिक सहयोग