भौतिक बिकाससंगै मानवीय बिकास गर्न जरुरी छ :  नगरप्रमुख कार्की

२२ फाल्गुन २०७६, बिहीबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया


नरेश चौधरी/सैनामैना-भौतिक बिकाससंगै मानवीय बिकास भए मात्र समाज र राष्ट्र सु–संस्कृत, सभ्य र समृद्धि हुने सैनामैना नगरपालिकाका नगरप्रमुख चित्र बहादुर कार्कीले बताउनु भएको छ ।सैनामैनामा आयोजित बाल संरक्षण समिति गठन कार्यक्रममा उहाँले सो कुरा बताउनु भएको हो ।यस्तै आजै सैनामैना नगरपालिका उपप्रमुख बिना रानाको संयोजत्वमा २१ सदस्यीय नगरस्तरीय बाल संरक्षण समिती गठन गरिएको छ ।

जसको सदस्यहरुमा सैनामैना नगरपालिका शिक्षा शाखा प्रमुख हेमराज अर्याल, स्वास्थ्य शाखाका हेमराज पन्थी, सामाजिक सुरक्षा शाखाका केशव अयार्ल, योजना शाखा अरुण खनाल, इलाका प्रहरी कार्यालय रन्यौरा मुर्गियाका राज कुमार चापागाई इलाका प्रहरी सालझण्डीका प्रमुख कमल परियार, बाल क्लवका सरिता अर्याल, शिवु भण्डारी बाल गृहका तिलक शाही, मीना कण्डेल, शोभा वि।क, आदिवासी जनाजातिबाट जमुना थापा, टोल विकास सस्थाका निर बहादुर पुलामी, ज्ञान प्रसाद भट्टराई, पिताम्बर ज्ञवाली, रविलाल शर्मा महेश अधिकारी र सदस्य सचिबमा महिला तथा बालबालिका शाखा प्रमुख तुल्सी ज्ञवाली रहनु भएको छ ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रियाताजा समाचार

  • एनआरएनए स्पेन द्वारा स्वर्गिय भबिस्यता न्यौपानेको परिवारलाई आर्थिक सहयोग हस्तान्तरण
  • आज मंगलबारको राशिफल
  • बुटवलमा मंगलवार बिहानै एक संक्रमितको मृत्यु
  • जि पि कोइराला फाउण्डेशन अमेरिकाले २८औं पटक निशुल्क दुग्धजन्य पदार्थहरू…
  • कांग्रेस नेता हरिबोल भण्डारी द्धारा राहत वितरण
  • एभरेस्ट आयल सप्लायरमा आगलागी
  • बैदेशिक रोजगारबाट फर्किएकाहरुका लागी एक दिने गहन अभिमुखी करण कार्यक्रम…
  • कांग्रेसका सांसदहरूले फिर्ता गरे दशैं भत्तावापतको रकम
  • कोरोनाको परीक्षण र उपचार जनताले नै गर्नुपर्ने निर्णय फिर्ता लिन…
  • बुटवलको सिंह कम्प्लेक्समा सञ्चालनमा आयो खस्यौली स्नोकर क्लब