बुटवल जेसिज र बुटवल लेडि जेसिजको संयुक्त आयोजनामा सचेतनामुलक कार्यक्रम

२२ फाल्गुन २०७६, बिहीबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
105 Shares


बुटवल/कोरोना भाइरस अर्थात् कविड–१९ को प्रकोपका कारण संसारभर त्रास फैलिएको छ । नेपाली जनजीवनलाई पनि यसले त्रस्त बनाएको छ । जसका कारण बुटवलमा पनि कोरोना सचेतना अभियान सुरु भएको छ । विहिबार बुटवल जेसिज र बुटवल लेडि जेसिजको संयुक्त आयोजनामा आज सचेतनामुलक कार्यक्रमको आयोजना गरेका छन् । बुटवल ११ देविनगरमा रहेको न्यू होराईजन माध्यमिक विद्यालयमा आयोजित सचेतना कार्यक्रममा डा. जीवन भुसालले कोरोनाबाट हुने लक्षण र बच्न सकिने उपाय बारे जानाकारी विद्यार्थीलाई जानाकारी दिएका थिए ।

उनले सरसफाइमा विशेष ख्याल गर्न, साबुन पानीले राम्रोसँग हात धुन र भीडभाड भएको क्षेत्रमा नगए कोरोनाको संक्रमण बाट बच्न सकिने बताए । उनले खोक्दा वा हाच्छिउँ गर्दा मुख छोप्ने र कोरोनाजस्तो लक्षणको शंका लागेमा अस्पताल जान विद्यार्थीहरुलाई सुझाव दिए ।कार्यक्रममा बोल्दै विद्यालयका अध्यक्ष ज्ञानेन्द्र कसजुले विश्वभर संक्रमण फैलिएको कोरोना बाट बच्न सावधानीहरु अपनाउँदै हिडडुल गर्दा माक्सको प्रयोग गर्न विद्यार्थीहरुलाई आग्रह गरे । उनले घर र परिबारमा समेत कोरोना बारे सचेतना फैलाउन पनि आग्रह गरे । बुटवल जेसिज अध्यक्ष राजिव गौतम र बुटवल लेडि जेसिज कल्पना कुसुमको अध्यक्षतामा भएको सचेतनामुलक कार्यक्रममा विद्यालयका प्राचार्य लोकनाथ उपाध्याय, उपप्राचार्यहरु बालकृष्ण भण्डारी, बासुदेव अर्याल लगाएतले बोलेका थिए । सचेतनामुलक कार्यक्रममा ५ सय भन्दा बढि विद्यार्थीहरुको सहभागिता रहेको थियो । कार्यक्रम बुटवल लेडि जेसिजकी महासचिव अनुपमा श्रेष्ठको सञ्चालनमा सम्पन्न भएको थियो ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

ताजा समाचार

  • गाउँपालिका अध्यक्षलाई प्रदेशिको चिट्ठी – ‘डरले मरिने भए म मरेका…
  • भक्तपुरमा सुत्केरीमा कोरोना भाइरसको संक्रमण पुष्टि
  • पडसरी गा बि स पुर्ब उपाध्यक्ष केसिको निधन प्रती सभापति…
  • श्रद्धेय पार्टी सभापति शेरबहादुर देउवाज्यु लाई खुल्ला पत्र ।
  • खाद्य पदार्थमा स्वच्छताः हामी सबैको प्रतिवद्धता
  • नेपालमा कोरोनाको संक्रमणबाट थप दुई जनाको मृत्यु
  • पश्चिम नवलपरासीमा कोरोना संक्रमितको संख्यामा बृद्धि
  • विदेशमा रहेका घर फर्किन चाहने सवै नेपालीलाई स्वदेश फिर्ता ल्याउन…
  • देशभरका मालपोत कार्यालय आइतबारदेखि खुल्ने
  • सरकारले जनताको दु : ख नदेखेको कांग्रेस नेता मिनेन्द्र रिजालको…