कृत्रिम अभाव सृजना गरि मुल्य बृद्धि नगर्न तथा नगराउनुहुन विज्ञप्ती मार्फत आग्रह

२४ फाल्गुन २०७६, शनिबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया


रामु भुसाल / नवलपरासी – जिमिरेभार ब्यपार संघ बर्दघाट ७ पश्चिम नवलपरासीले शनिबार प्रेस विज्ञप्ती जारी गर्दै कोरोना भाइरसको त्रासदी फैलिएको अवस्थामा अति आवश्यक बस्तु तथा खाद्य समाग्री, दैनिक उपभोग्य बस्तुहरुमा अभावको नाममा कृत्रिम अभाव सृजना गरि मुल्य बृद्धि नगर्न तथा नगराउनुहुन विज्ञप्ती मार्फत आग्रह गरिएको छ । संघका अध्यक्ष चिरञ्जिवी सुवेदीद्धारा हस्ताक्षरित विज्ञप्तीमा भनिएको छ, ब्यवसायीहरुले अनावश्यक रुपमा कृत्रिम अभाव सृजना गरि मुल्य बृद्धि गरेमा कानुनको दायरामा ल्याई कार्यवाही गर्न संघ तयार रहेको जनाइएको छ । साथै विज्ञप्तीमा भनिएको छ्,

ब्यवसायीहरुले ब्यवसायिक आचार सहिँता र प्रचलित काुनन र समाजिक सेवा भावका साथ आफ्नो ब्यवसाय सञ्चालन गर्नुहुन समेत अनुरोध गरिएको छ । साथै अति आवश्यक काम बाहेक बिदेश तथा स्वदेशमा भ्रमण नगन, धेरै मानिसहरु भेला जम्मा हुने, सभा, सम्मेलन, तालिम, गोष्ठी लगाएतका कार्यहरु नगर्न तथा नगराउन समेत विज्ञप्ती मार्फत आग्रह गर्दै यो जिल्ला छिमेकी देश भारत संग खुल्ला सिमाना रहेकाले सिमानाका बाट नेपाल प्रबेश गर्ने मानिसलाई स्वास्थ्य चेकजाच तत्काल गर्नेगरि वातावरण मिलाउनका लागी नेपाल सरकारका सम्बन्धित निकायलाई समेत ध्यानाकर्षण गराइएको छ ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रियाताजा समाचार

  • कांग्रेसका नेता धितालको निधन तीनदिन सम्म रुपन्देहीमा पार्टिको झण्डा झुकाउने
  • विश्व हिन्दु परिषद नेपालद्वारा शुभकामना आदान प्रदान कार्यक्रम सम्पन्न
  • काँग्रेस सभापतिको उम्मेदवार बन्ने सुजाता कोइरालाद्वारा घोषणा
  • बाबुले गराइदिए छोराको चौरासी पूजा
  • भीरकोट जेसिजको सप्ताह ब्यापीकार्यक्रम भव्यताका साथ सम्पन्न
  • तिलोत्तमामा धानको समर्थन मूल्य लागू , मोटाको २,७३५ र मध्यमको…
  • रात्रिमा जाग्राम बसेर नेपालीले महान् चाड बडा दशैँलाई बिदा गरे
  • देहरादून घटनामा घाईते विद्यार्थीको निःशुल्क उपचारको माग
  • जि पि कोइराला फाउण्डेशन अमेरिकाले ३१ औं पटक निशुल्क दुग्धजन्य…
  • लायन्स बुटवल मुक्तिनाथ द्वारा आर्थिक सहयोग