महिला जेसिजको आयोजनामा शुभकामना आदान प्रदान

२७ आश्विन २०७५, शनिबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
11 Shares


बुटवल महिला जेसिजको आयोजनामा विजया दशमी, दिपावली तथा छठ पर्वको अवसरमा शुभकामना आदान प्रदान कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ । शुभकामना आदान प्रदान कार्यक्रममा बोल्दै प्रमुख अतिथी बुटवल महिला जेसिजका पूर्व अध्यक्ष उर्मिला श्रेष्ठले सबैमा शान्ति तथा सम्वृद्धि छाओस् भन्ने शुभकामना व्यक्त गर्नुभएको थियो । त्यस्तै कार्यक्रममा पूर्व अध्यक्षहरु
ज्ञानधरा पन्थ, राजुदेवी खनाल, मन्जु भुषाल जुनियर जेसिजका अध्यक्ष कपिल श्रेष्ठ लगायतले शुभकामना मन्तव्य राख्नुभएको थियो । सो अवसरमा धन्यवाद ज्ञापन गर्दै अध्यक्ष राधिका पोख्रेलले महिला जेसिजले हरेक वर्ष शुभकामना आदान प्रदान गर्ने गरेको र यसबाट थप जेसिज सदस्यहरुबीच को सम्बन्ध प्रगाढ हुनेमा आफू विश्वस्त रहेको बताउनुभयो । महिला जेसिजका महासचिव लक्ष्मी थापाको संचालन रहेको कार्यक्रममा प्रभा गौतमले आस्थापाठ गनर्’भएको थियो भने गंगाा घिमिरेले स्वागत गर्नुभएको थियो ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

ताजा समाचार

  • एकद्वार प्रणाली मार्फत वडा बिपन्नलाई राहत उपलब्ध गराउने
  • मनकारी घरबेटी : जसले काठमाडौमा रहेको घरको भाडा नलीने
  • मनकारी घरबेटी : जसले १६ सटरको भाडा नलीने
  • शिर्जनशिल बहुउद्देशीय क्लव द्धरा मास्क र साबुन वितरण
  • अधिवक्ता कृष्ण पोखरेल द्धारा घर भाडा छुट दिने घोषणा ।
  • नेविसंघले वितरण गर्यो सन्चारकर्मीलाई मास्क, स्यानिटाइजर, र ग्लोब्स
  • कोरोनाको रोकथाममा सरकार गैरजिम्मेवार बनेकोप्रति नेकपा नवलपुरको आपत्ति
  • वली सरकार जनताको जनजीविका र स्वास्थ्यप्रति गम्भीर बनेन : सङ्गम,…
  • सहायताको नाममा चन्दा उठाउन र आँफूखुसी वितरण गर्न नपाईने :…
  • काग्रेस प्रवक्ताले भने संकटका नाममा भ्रष्टचारले उन्मुक्ति पाउनुहुन्न