नेविसंघ महामन्त्री युवराज पाण्डेयलाई त्रिभुवन बहुमुखी क्याम्पस ईकाइ समिती द्धारा स्वागत

२७ फाल्गुन २०७६, मंगलवार ०   बिचार / प्रतिक्रिया


पाल्पा । नेपाल विद्यार्थी संघका महामन्त्री युवराज पाण्डेयलाई नेपाल विद्यार्थी संघ त्रिभुवन बहुमुखी क्याम्पस ईकाई समिति ले स्वागत एवम् सम्मान गरेको छ । ईकाई कार्यवाहक सभापति सुवास गैरे को सभापतित्वमा सम्पन्न भएको कार्यक्रममा प्रमुख अतिथी युवराज पाण्डेय तथा विशिष्ठ अतिथी निवर्तमान केन्दिय सदस्य हरीवोल भट्राई जिल्ला का.वा सभापति  सुरेश बोहोरा रहनु भएको थियो । कार्यक्रममा क्याम्पस ईकाई उपसभापति पुन्य सुवेदी को स्वागत मन्तव्य तथा  युवराज बोहोराको कार्यक्रम सन्चालनमा कार्यक्रम सम्पन्न भएको थियो । त्रिभुवन बहुमुखी क्याम्पस, पाल्पाका पुर्व ईकाई सभापति समेत रहेका  युवराज पाण्डेयले लाेकतन्त्र र जनअधिकारकाे लडाइँमा सधैं अग्रपंङ्तिमा रहने त्रिभुवन बहुमुखी क्याम्पसका बिद्यार्थीहरुले अब पुन जनतालाई शास्ति दिने र आफुहरु मस्तिमा रमाउने वर्तमान नेकपा सरकारका बिरुध्द सशक्त संघर्ष गर्नुपर्ने बताए। जनता महंगी र करकाे मारमा पर्ने सरकार भ्रष्टाचार र कमिशनमा लिप्त रहने अबस्थाकाे अन्त्यका लागि समाजका सचेत नागरिकका हैसियतले बिद्यार्थी समुदायले सरकारका गलत र स्वेच्छाचारी काम र निर्णयहरूका बिरुध्दमा मशाल बाेक्नुपर्ने आवश्यकता रहेकाे बताए।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रियाताजा समाचार

  • प्रदेश २ मा कोरोनाको उपचार निःशुल्क
  • कैलालीमा तस्करको समूहद्वारा हत्या गरिएका प्रहरी जवानको सम्मानसहित अछाममा अन्त्येष्टि
  • एक दिने गहन अभिमुखीकरण कार्यक्रम बुद्धबार बर्दघाट १२ चौपत्तामा सम्पन्न,
  • तिलोत्तमा सहकारीको साधारण सभा सम्पन्न
  • पहिरोमा परेर ज्यान गुमाएकाको परिवारहरुलाई आठ लाख बढी सहयोग
  • कोरोनाको कहरमा पनि कञ्चन जेसिज सामाजिक सेवा र सम्मानमा निरन्तर
  • पहिलो चरणको मदाने सरसफाइ अभियान सकियो, ७ वटै वडामा गरियो…
  • बाल कलाकार जिया भुषाल अभिनित गायक गोपाल खनालको ‘चित्रेदाई’ सार्वजनिक
  • जन्मदिनको खर्च कटाएर बाबा गुमाएका बच्चाहरूलाई युवा नेता भण्डारीले प्रदान…
  • बलात्कारीलाई फासीको सजाय माग गर्दै सडकमा उत्रिए धुर्कोटका युवा