विपन्नलाई गल्याङ नगरपालिकाको सहयोग

२७ फाल्गुन २०७६, मंगलवार ०   बिचार / प्रतिक्रिया


गल्याङ । स्याङ्जाको गल्याङ नगरपालिकाले वडा नम्बर नौ मा रहेको एक विपन्न परिवारलाई सहयोग गरेको छ । गल्याङ नगरपालिका वडा नम्बर नौ साङ्लीया रिपमा रहेको एक विपन्न परिवारलाई नगरपालिकाले सहयोग गरेको हो । स्थानीय पदमबहादुर सोमै मगरको परिवारलाई गल्याङ नगरपालिकाले जस्तापाता, खाद्यान्न सहितका सामाग्रीहरु प्रदान गरेको स्थानीय परसुराम अर्यालले जानकारी दिनुभयो । फागुन १५ गते सोमै मगरको निधन भएकोमा परिवारमा आर्थिक समस्या रहेको बारे नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी नेकपाका स्थानीय नेता समेत रहनुभएका अर्यालले नगरप्रमुख भुपराज अधिकारीलाई जानकारी गराउनुभएको थियो ।
अर्यालको निबेदन पछि नगरप्रमुख अधिकारीले घरका लागि आवश्यक जस्तापाता सहित खाद्यान्न सामाग्रीहरुको व्यवस्था गर्नुभएको हो ।

नगरप्रमुखले सहयोग गरेको जस्तापातालाई नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी नेकपाका स्थानीय युवा नेता दिपक मगरको पहलमा घरमा लगाईएको छ । चुहिएको खरको छाना हटाएर जस्तापाताले घर छाइएको हो । नगरप्रमुख बाट विपन्न परिवारलाई सहयोग गरेकोमा स्थानीय हर्षित भएका छन् । सोमै मगरको परिवारले सहयोग गरेकोमा धन्यवाद व्यक्त गर्दै आगामी दिनमा पनि यस्तै सहयोगको अपेक्षा गरेको बताएका छन् । नगरप्रमुख अधिकारीले नगरपालिका भित्र धेरै विपन्न परिवार रहेको भन्दै सबैको आर्थिक उन्नतीका लागि आफुले सक्दो पहल गरिरहेको बताउनुभयो । उहाँले एक दुई पटक सहयोग भन्दा पनि सहयोग गर्न नपर्ने वातावरण बनाउनका लागि नगरपालिकाले स्थानीय आर्थिक विकास लगायतका विभिन्न योजनाहरु अगाडी सारेको बताउनुभयो

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रियाताजा समाचार

  • आज शनिबारको राशिफल
  • लुम्बिनी प्रदेशको हिउँदे अधिवेशन दाङ देउखुरीमा राख्ने तयारी
  • डा बाबुराम भट्टराई र हिसिला यमीलाई कोरोना संक्रमण
  • क्लिन फिड लागू
  • बुटवलको कोरोना अस्पतालमा एक संक्रमित पुरुषको मृत्यु
  • नेपाल स्पेन समाज कोष्टाब्लान्काद्धारा ढोरपाटनका बाढी पहिरो पिडितलाई राहत सामग्री…
  • वालिङको बातावारण सुहाउदो उद्यमशीलताको प्रवद्र्धन गरौं, दीगो आर्थिक बिकास सम्भव…
  • टिभिएस दसैंको आशा योजना अन्तर्गत मदन पोख्रेल खत्रीले जिते अपाचे…
  • पत्रकार भुवन केसी अर्थमन्त्री पौडेलको प्रेस सल्लाहकारमा नियुक्त
  • मुख्यमन्त्री शाहीविरुद्धको अविश्वासको प्रस्ताव बहुमतले अस्वीकृत