भगवति निम्न माध्यामिक बिद्यालयलाई नगद १ लाख हस्तान्तरण

८ चैत्र २०७६, शनिबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया


कौरव खत्री / गुल्मी – गुल्मीका भगवति निम्न माध्यामिक विद्यालयलाई नगद १ लाख हस्तान्तरण गरिएको छ। मुसिकोट नगरपालिका वडा नं १ पौदीअमराई बाङ्गे स्थित भगवति निम्न माध्यमिक विद्यालयको लागि सोही वडा बाङ्गे निवासी हाल जापान र लण्डनमा रोजगारीको शिलशिलामा कार्यरत रहेका शिक्षा प्रेमी घनश्याम घिमिरे, लोकनाथ घिमिरे, टिकाराम घिमिरे, कृष्ण घिमिरे, यादव घिमिरे र नारायण घिमिरे संयुक्त रुपमा स्वर्गीय बुबाहरु गुणानिधि घिमिरे, नुमाकान्त घिमिरे, यादव घिमिरेको स्मृतिमा, विद्यालयलाई नगद रु १ लाख हस्तान्तरण गरेका छन् ।

सोही अवसरमा नगद रकम माता टोपली घिमिरेले विद्यालयका विद्यालय व्यवस्थापन समिति अध्यक्ष दान बहादुर केसी,शिक्षक अभिभावक संघ अध्यक्ष ज्ञान बहादुर गुरुङ्ग र विद्यालयका प्रधानाध्यापक श्यामन्त नेपालीलाई रकम हस्तान्तरण गरेकी थिइन ।यस्तै सोही अवसरमा मुसिकोट नगरपालिका वडा नं १ पौदीअमराई बाङ्गे निवासी हाल रोजगारको शिलशिलामा कतारमा कार्यरत रहेका समाजसेवी घन बहादुर नेपालीले विद्यालयको लागि रु ५० हजार बराबरको स्मार्ट टेलिभिजन बिद्यालयलाई हस्तान्तरण गरेका छन् ।

 

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रियाताजा समाचार

  • कांग्रेसका नेता धितालको निधन तीनदिन सम्म रुपन्देहीमा पार्टिको झण्डा झुकाउने
  • विश्व हिन्दु परिषद नेपालद्वारा शुभकामना आदान प्रदान कार्यक्रम सम्पन्न
  • काँग्रेस सभापतिको उम्मेदवार बन्ने सुजाता कोइरालाद्वारा घोषणा
  • बाबुले गराइदिए छोराको चौरासी पूजा
  • भीरकोट जेसिजको सप्ताह ब्यापीकार्यक्रम भव्यताका साथ सम्पन्न
  • तिलोत्तमामा धानको समर्थन मूल्य लागू , मोटाको २,७३५ र मध्यमको…
  • रात्रिमा जाग्राम बसेर नेपालीले महान् चाड बडा दशैँलाई बिदा गरे
  • देहरादून घटनामा घाईते विद्यार्थीको निःशुल्क उपचारको माग
  • जि पि कोइराला फाउण्डेशन अमेरिकाले ३१ औं पटक निशुल्क दुग्धजन्य…
  • लायन्स बुटवल मुक्तिनाथ द्वारा आर्थिक सहयोग