फेरि कोरोना भाइरस चीनको वुहानमा देखियो

११ चैत्र २०७६, मंगलवार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
0 Shares


एजेन्सी  –  कोभिड १९ अर्थात कोरोना भाइरसको उद्गम स्थल चीनको वुहानमा फेरि कोरोना भाइरस देखा परेको छ ।पाँच दिनसम्म शून्य भएपछि फेरि भाइरसको संक्रमण देखा परेको बीबीसीले जनाएको छ । चीनमा कोरोना भाइरसको संक्रमणबाट अहिलेसम्म ३ हजार २ सय ७७ जनाको मृत्यु भइसकेको छ । चीनमा नियन्त्रण हुँदै वुहानमा शून्यमा आएको कोरोना भाइरसको प्रकोप फेरि देखा परेपछि चिकित्सकहरु चिन्तित भएका छन् ।

नयाँ भाइरसका रुपमा देखा परेको कोभिड १९ पहिलोपटक चीनको वुहानमा देखा परेको थियो । अहिले चीनमा आन्तरिक भन्दा पनि बाहिरबाट सङ्क्रमण भित्रिरहेको चिनियाँ अधिकारीहरूले बताएका छन् । चीनको पूर्वी छिमेकी दक्षिण कोरियामा कोरोनाभाइरस सङक्रमण घट्ने क्रम जारी रहेको छ । चार हप्ताअघि त्यहाँ सङ्क्रमण दर उच्च रहेको थियो । युरोपमा भने भुसको आगो जसरी फैलिइरहेको छ ।nepaliheadlines

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

ताजा समाचार

  • आफ्नो नाम जोडिए पछि चापाकोटका मेयरको सक्रियतामा बिबाद टुङ्गियो ।
  • बर्दघाट नगरपालिकालाई नगर प्याव्सनद्दारा २ लाख ५० हजार सहयोग
  •  नवलपरासीको सिमानाकामा आवत जावत भइरहेकोप्रति नेकपा नवलपरासीको गम्भिर ध्यानाकर्षण
  • नवज्योतिले बाड्यो नगरपालिकाको समन्वयमा बिपन्न राहत
  • मुख्यमन्त्रीद्धारा पालिका प्रमुखसंग एकीकृत भिडियो संवाद
  • वालिङ नपाद्वारा राहत वितरण तथा ब्यवस्थापन कार्यविधि पारित
  • हिमचुली बचतद्वारा तीन पालिकालाई सहयोग
  • कोभिड १९ राहत कोषमा १६ लाख १५ हजार ७२५ संकलन
  • शाइन रेसुंगा बैंकद्वारा कोरोना कोषमा साढे २५ लाख
  • तरुण दल बुटवल उपमहानगर समितीद्वारा राहत बितरण