जन्म दिन मनाउन समाज बादी पार्टीका राष्ट्रिय अध्यक्ष : सिरहाको लहानमा

११ चैत्र २०७६, मंगलवार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
579 Shares


महेश सिंह सिरहा ११ चैत – समाज बादी पार्टी का अध्यक्ष केन्द्रिय ओपेन्द्र यादव ले पार्टीका युवा नेता ललित नारायण महतोको ३बर्शिय छोरा रोहन कुमार सिंहको जन्म दिन मनाउन सिरहाको लहान आउनु भएको थियोे । २०७३-१२-८ गतेका दिन बिराटनगरको कोसी अञ्चल अस्पतालमा आमा रिंकु कुमारी महतोको गर्भबाट अप्रेसन गरेर जन्मिनुका रोहनका जन्म दिन मनाउन दर्जनौं केन्द्रिय नेताहरुको उपस्थिति रहेको थियो । युवा नेता ललित नारायण महतो हाल समाज बादी पार्टीको प्रदेश न.२को प्रदेश सभा, क, क्षेत्र न.१को उपाध्यक्ष रहनु भएका महतो ले मधेस र मधेसी प्रतिको मुद्दाहरु प्रति सदैब अवाज उठाउने गरेका महतोको दुई छोरी भुमिका कुमारी महतो ,आशिका कुमारी महतो र एक छोरा रहेका छन ।समाज बादी पार्टीका राष्ट्रिय अध्यक्ष तथा नेपाल सरकारको पुर्व उपप्रधानमन्त्री ओपेन्द्र यादव र प्रदेश नम्बर २ का आर्थिक मामिला तथा योजना मन्त्री बिजय कुमार यादव ले केक काटेर रोहन को जन्म दिन मनाएका हुन् ।

महतोले छोरा रोहनको जन्मदिनका उपलक्षमा दिवा भोजको समेत आयोजना गरेका थिए । कार्यक्रम पार्टीका नेता तथा पुर्व मन्त्री राज लाल यादव ,पुर्व मन्त्री शत्रुधन प्रसाद सिंह कोइरी ,पार्टीका जिल्ला अध्यक्ष अशोक यादव , केन्द्रिय सदस्य तथा चर्चित नेता राज कुमार राजु गुप्ता जिल्ला उपाध्यक्ष तथा लहान नगरपालिका ७ का वाडा अध्यक्ष राकेश रोशन गुप्ता , पार्टीका चर्चित नेता तथा पार्टीका लहान नगर अध्यक्ष दिनेश महतो लहान नगर पालिका वाडा न. ८ का अध्यक्ष बिजय कुमार महतो ,लहान नगर उपाध्यक्ष चन्द्र नारायण कुशवाहा , युवा नेता प्रमोद कुमार महतो, नेता रामु महतो, समाज बादी पार्टी की नेत्री ललिता दास बिद्रोही लगायतका केन्द्रिय नेताहरुको कार्यक्रममा उपस्थिति रहेको थियो । कार्यक्रममा राष्ट्रिय अध्यक्ष यादवले रोहन कुमार सिंह लाई जन्म दिनको बधाई तथा सुभ कामना ब्यक्त गरेका थिए ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

ताजा समाचार

  • आफ्नो नाम जोडिए पछि चापाकोटका मेयरको सक्रियतामा बिबाद टुङ्गियो ।
  • बर्दघाट नगरपालिकालाई नगर प्याव्सनद्दारा २ लाख ५० हजार सहयोग
  •  नवलपरासीको सिमानाकामा आवत जावत भइरहेकोप्रति नेकपा नवलपरासीको गम्भिर ध्यानाकर्षण
  • नवज्योतिले बाड्यो नगरपालिकाको समन्वयमा बिपन्न राहत
  • मुख्यमन्त्रीद्धारा पालिका प्रमुखसंग एकीकृत भिडियो संवाद
  • वालिङ नपाद्वारा राहत वितरण तथा ब्यवस्थापन कार्यविधि पारित
  • हिमचुली बचतद्वारा तीन पालिकालाई सहयोग
  • कोभिड १९ राहत कोषमा १६ लाख १५ हजार ७२५ संकलन
  • शाइन रेसुंगा बैंकद्वारा कोरोना कोषमा साढे २५ लाख
  • तरुण दल बुटवल उपमहानगर समितीद्वारा राहत बितरण