कोरोनावारे सचेत गराउदै माक्स वितरण

१२ चैत्र २०७६, बुधबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
3 Shares


बुटवल । विश्वमा महामारीको रुपमा फैलिएको कोरोना भाइरस (कोभिड –१९) रोकथामवारे जचेतना जगाउदै वुटवल ११ हात्तिसुढ स्थित हात्तिसुढ टोल विकास संस्थाले टोलमा करिव ५ सय माक्स वितरण गरेको छ । संस्थाका पदाधीकारीहरु घर घरमा पुगेर कोरोनावारे सचेत गराउदै माक्स वितरण गरेका थिए । कोरोना फैलिन नदिनको लागी सरकार लक डाउन गरिएको र लकडाउनको अवस्थामा घर वाहिर ननिस्कन सुझाव दिईएको थियो । टोल विकास संस्थाका अध्यक्ष भिमसेन श्रेष्ठले संस्थाको आफ्नै श्रोतबाट मास खरिद गरी वितरण गरिएको जानकारी दिए । बुटवल उपमहानगरपालिकाबाट निस्कने फोहरमैला व्यस्थापन क्षेत्रको प्रभावित क्षेत्र भएकाले त्यहा फोहरबाट संक्रमण फैलिन सक्ने भन्दै स्थानिय त्रसित भएका छन । उनिहरुले प्रभावितहरुलाई बुटवलउपमहानगरवाट कुनै शुरक्षाको व्यवस्था नगरेको भन्दै गुनासो समेत गरेका छन ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

ताजा समाचार

  • आफ्नो नाम जोडिए पछि चापाकोटका मेयरको सक्रियतामा बिबाद टुङ्गियो ।
  • बर्दघाट नगरपालिकालाई नगर प्याव्सनद्दारा २ लाख ५० हजार सहयोग
  •  नवलपरासीको सिमानाकामा आवत जावत भइरहेकोप्रति नेकपा नवलपरासीको गम्भिर ध्यानाकर्षण
  • नवज्योतिले बाड्यो नगरपालिकाको समन्वयमा बिपन्न राहत
  • मुख्यमन्त्रीद्धारा पालिका प्रमुखसंग एकीकृत भिडियो संवाद
  • वालिङ नपाद्वारा राहत वितरण तथा ब्यवस्थापन कार्यविधि पारित
  • हिमचुली बचतद्वारा तीन पालिकालाई सहयोग
  • कोभिड १९ राहत कोषमा १६ लाख १५ हजार ७२५ संकलन
  • शाइन रेसुंगा बैंकद्वारा कोरोना कोषमा साढे २५ लाख
  • तरुण दल बुटवल उपमहानगर समितीद्वारा राहत बितरण