कोरोनाको रोकथाममा सरकार गैरजिम्मेवार बनेकोप्रति नेकपा नवलपुरको आपत्ति

१८ चैत्र २०७६, मंगलवार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
21 Shares


चैत १८, नवपुर । नेकपा नवलपुरले कोरोना भाइरसको महामारी फैलिएको बेला वली सरकारले विरामीहरुलाई सहज उपचारको व्यवस्था नगरेको र अस्पताल पुगेका विरामीहरुलाई निजी अस्पतालहरुले फिर्ता पठाएको प्रति गम्भीर ध्यानाकर्षण भएको बताएको छ । जिल्ला सेक्रेटरी शीतलले मंगलबार एक प्रेस विज्ञप्ती जारी यस्तो विकराल अवस्थामा समेत सरकारले न्युनतम संवेदना गुमाएको बताएको छ ।
नेकपा नवलपुरले देश सङ्कटमा परेको बेला केही माफियाहरु र कालोबजारियाहरुले क्रृत्रिम अभाव खडा गरी जनतालाई महङ्गीले ढाड सेकेको बताएका छन् । जिल्ला सेक्रेटरी शीतलले जनतालाई तत्काल राहत दिनुपर्ने अवस्थामा उल्टै वली सरकार र सरकार जनप्रतिनिधिहरु मेडिकल सामग्री खरिद र वितरणमा अक्षम्य भ्रष्टाचार र अनियमितता गरेको भन्दै ती अपराधीहरुलाई जनताले कारवाही गर्ने बताएका छन् । सरकारको उक्त रबैयाप्रति घोर निन्दा एवं भत्सर्ना गर्दै कोरोना भाइरसबाट जोगिन र देशलाई सबै सङ्कटबाट मुक्त गर्न जिल्लाबासी जनता जागरुक हुन अपील समेत गरेको छ ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

ताजा समाचार

  • श्रद्धेय पार्टी सभापति शेरबहादुर देउवाज्यु लाई खुल्ला पत्र ।
  • खाद्य पदार्थमा स्वच्छताः हामी सबैको प्रतिवद्धता
  • नेपालमा कोरोनाको संक्रमणबाट थप दुई जनाको मृत्यु
  • पश्चिम नवलपरासीमा कोरोना संक्रमितको संख्यामा बृद्धि
  • विदेशमा रहेका घर फर्किन चाहने सवै नेपालीलाई स्वदेश फिर्ता ल्याउन…
  • देशभरका मालपोत कार्यालय आइतबारदेखि खुल्ने
  • सरकारले जनताको दु : ख नदेखेको कांग्रेस नेता मिनेन्द्र रिजालको…
  • घरमै क्वारेन्टाइनमा बसेका डोल्पाका पुरुषमा कोरोनाको संक्रमण पुष्टि
  • पाल्पामा घुस लिएको आरोप लागेका एक वडाध्यक्ष पक्राउ
  • स्वास्थ्यमन्त्रीलाई यस्तो छ जनस्वास्थ्य विज्ञ रविन्द्र पाण्डेयको सुझाव