गुल्मीमा कालोवाजारी र मंहगीमा ने.बि.संघ र तरुण दलको बिरोध

७ कार्तिक २०७५, बुधबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
113 Shares


रमेश बिश्वकर्मा
गुल्मी कात्तिक ७ / दैनिक उपभोग्य सामाग्रीमा भएको कालो बजारी र मुल्यवृद्धिको नेपाल तरुण दल र नेपाल बिद्यार्थी संघ गुल्मीले बिरोध जनाएको छ । उनीहरुले बुधबार (आज) संयुक्त बिज्ञप्ती मार्फत प्रमुख जिल्ला अधिकारीलाई ज्ञापनपत्र बुझाउँदै ध्यानाकर्षण सहित बिरोध जनाएका हुन् । नेपाल बिद्यार्थी संघका का.वा जिल्ला अध्यक्ष झबिन्द्र पाण्डेय र तरुण दल गुल्मीका अध्यक्ष भरत भलामीको हस्ताक्षरित ज्ञापन पत्रमा विजया दशमीको मौका छोपी जिल्लामा कालो बजारी मौलाएको, सामानको महंगी र मिसावटको व्याप्त रहेको जनाइएको छ । साथै बिज्ञप्तीमा जिल्लाको एक आयल स्टोर्सबाट खुलेआम मिसावट सहित पेट्रोलियम पदार्थको बिक्री गरिएको र उक्त कार्य देख्दा देख्दै पनि वेवास्ता गरिएको भन्दै यसलाई तत्काल नियन्त्रण गर्न तर्फ प्रशासनको ध्यानाकर्षण गराउँदै त्यस तर्फ सम्बन्धित पक्षको ध्यान नपुगे कडा आन्दोलनको घोषणा गर्ने समेत ज्ञापनपत्रमा जनाईएको छ ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

ताजा समाचार

  • मृगौला पिडित पल्लीलाई इन्दे्रणी कार्यक्रमबाटै नगद ७ लाख हस्तान्तरण
  • ह्टुवाललाई बुद्ध र जैन दर्शनमा विद्याबारिधी
  • तिलोत्तमा प्रिमियर लिगआजको पहिलो खेलमा रेन्बो ज्ञानोदय गोल्स बिजयी
  • अझै ओझेलमा राजा विरेन्द्रले आषिश लिएको प्रसिद्ध हिले सिद्ध बाबा
  • एनआरएनए अमेरिकाज क्षेत्रिय महिला संयोजकमा उमा कार्की बलियो उम्मेद्वार
  • विवेकशील नेपाली दलको अध्यक्षमा मिलन पाण्डे विजयी
  • सांसद प्रमोद साहलाई जिल्ला अदालत धनुषाद्वारा ४ दिनको म्याद थप
  • बोनीता शर्मा विश्वका प्रेरणादायी महिलाको सूचीमा
  • साउदी अरेबिया मृत्यु भएका कार्कीको शव नेपाल ल्याउन समस्या
  • राष्ट्रपति भण्डारीले दिइन् सम्पूर्ण नेपालीलाई धन्यवाद