स्वास्थ्य सामाग्री खरिदमा भएको अनियमितताप्रति नेविसंघको ध्यानाकर्षण

२३ चैत्र २०७६, आईतवार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
49 Shares


काठमाडौं । नेपाल कांग्रेसको भातृ संगठन नेपाल विद्यार्नी संघले कोरोनासँग जुध्न आवश्यक औषधी र उपकरण खरिदका प्रसंगमा उठेका बिभिन्न प्रश्नबारे आफ्नो संगठनको ध्यानाकर्षण भएको जनाएको छ ।नेविसंघका अध्यक्ष राजीव ढुंगानले शुक्रबार एक विज्ञप्ति जारी गर्दै भनेको छन्, औषधी र उपकरण प्रमुख आवश्यकता हो, तर खरिद गर्ने नाममा अपारदर्शी र अनियमितता नेपाली जनतालाई स्वीकार्य हुन सक्दैन् । गम्भीर बिपत्तिको यस क्षणलाइ कसैले पनि आर्थिक लाभ गर्ने समयका रुपमा लिन्छ भने त्यो अपराध हुने नेबिसंघले जनाएको छ ।

नेविसंघले विज्ञप्तिमार्फत सरकारलाई चार प्रश्‍नसमेत गरेको छ । संघले कोरोना संक्रमण देखिएलगत्तै बिभिन्न जनचेतना र सचेतनामुलक कार्य गर्दै आईरहेको नेबिसंघका महामन्त्री युवराज पाण्डेयले जानकारी दिए ।महामारी बिरूध्दको लडाइँमा हामी सरकारको साथमा छौं र रहिरहनेछौ तर महाविपदका समयमा पनि हुने, गरिने अनियमितता तथा भ्रष्टाचार र कमीकमजोरीका बिषयमा हाम्रो खवरदारी जारी छ र रहने समेत पाण्डेयले वताएका छन् ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

ताजा समाचार

  • श्रद्धेय पार्टी सभापति शेरबहादुर देउवाज्यु लाई खुल्ला पत्र ।
  • खाद्य पदार्थमा स्वच्छताः हामी सबैको प्रतिवद्धता
  • नेपालमा कोरोनाको संक्रमणबाट थप दुई जनाको मृत्यु
  • पश्चिम नवलपरासीमा कोरोना संक्रमितको संख्यामा बृद्धि
  • विदेशमा रहेका घर फर्किन चाहने सवै नेपालीलाई स्वदेश फिर्ता ल्याउन…
  • देशभरका मालपोत कार्यालय आइतबारदेखि खुल्ने
  • सरकारले जनताको दु : ख नदेखेको कांग्रेस नेता मिनेन्द्र रिजालको…
  • घरमै क्वारेन्टाइनमा बसेका डोल्पाका पुरुषमा कोरोनाको संक्रमण पुष्टि
  • पाल्पामा घुस लिएको आरोप लागेका एक वडाध्यक्ष पक्राउ
  • स्वास्थ्यमन्त्रीलाई यस्तो छ जनस्वास्थ्य विज्ञ रविन्द्र पाण्डेयको सुझाव