भण्डारीले सञ्चालन गरे अनलाइन बाटै निबन्ध प्रतियोगिता

१२ बैशाख २०७७, शुक्रबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया


सबलपोस्ट/गुल्मी – जिल्ला सहकारी संघ लेखा सुपरिवेक्षण समिति गुल्मीका संयोजक नरेशकुमार भण्डारीले व्यक्तिगत रुपमा लकडाउनमा अनलाईन निबन्ध प्रतियोगिता संचालन गरेका छन । उनले आज देखि यही बैशाख २५ गते सम्म धुम्रपान, मध्यपान र लागूपदार्थ नियन्त्रणमा परिवारको भूमिका विषयमा अनलाईन निबन्ध प्रतियोगिता संचालन गरेका हुन । घरमा बसिरहेका बालबालिकालाई सचनात्मक काममा व्यस्त बनाउने उद्देश्यले प्रतियोगिता आयोजना गरेको जानकारी दिए । नेपाली भाषामा निबन्ध टाइप गरी मिति २०७७ बैशाख २५ गते भित्र फेसबुक पेज नरेश कुमार भण्डारीको इन्बक्समा पठाउनु पर्ने नियम बनाएको उनले बताए ।

प्रतियोगिको निबन्धलाई फेसबुक पेज मार्फत प्रकाशन गरी शेयर गरिने र प्रथम,द्वितिय र तृतीय हुने प्रतियोगिलाई क्रमस नगद रु. ५ हजार, रु. ३ हजार र रु २.हजार बाट लकडाउन खुलेपछि पुरस्कृत गरिने छ । निबन्ध प्रतियोगितामा कक्षा ९ देखि १२ सम्म अध्ययनरत विद्यार्थीहरुले आफुले अध्ययन गर्ने विद्यालयको नाम, एक प्रती फोटो र सम्पर्क नं. सहित भागलिन सक्नुहुनेछ । निबन्ध प्रकाशित भएको मितिले ७ दिन भित्रमा फेसबुक पेजमा आएको लाईक, शेयर र कमेन्टको आधारमा ३० अंक, विषयविज्ञको मूल्याङ्कनको आधारमा ५० अंक र टेलिफोन अन्तरवार्ताका आधारमा २० अंक प्रदान गरी निबन्धको मूल्याङ्कन हुने भण्डारीले बताए । थप जानकारीकालागि उनको फेसबुक पेजको इनबक्समा कुरा गर्न सकिने छ ।

 

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रियाताजा समाचार

  • शान्ति नमुनामा अभिभावक भेला
  • दाङ्ग जिल्लामा पहिलो पटक जुरे हुटिट्याँउ पानी चरा अभिलेख
  • भारत्तोलक विश्व च्याम्पियन रुप कार्कीको निधन
  • प्रचण्डको गर्जन : ओलीको सेटिङ भत्काएर जनताको सेटिङ खडा हुन्छ
  • स्व. गणेशमान सैंजु बुटवल जेसिज उत्कृष्ट पत्रकारीता पुस्कार पत्रकार केसीलाई
  • पठाओ नेपाल द्वारा ग्राहकहरु र राईडरहरुलाई बीमा प्रदान गर्न साझेदारी…
  • बिप्लव समूहद्धारा भोली नेपाल बन्दको आब्हान
  • ओलीले साइबर स्यालमार्फत जतासुकै हमला गरेका छन् : भुषाल
  • देशमा फेरि तेश्रो जनआन्दोलनको आवश्यकता छ : भट्टराई
  • कोरोनाविरुद्धको खोप माघ १४ देखि लगाउन सुरु गर्ने सरकारको तयारी