प्रधानमन्त्रीले भने कोरोनाले नभई अरु रोगले मृत्यु भएको हुन सक्छ

६ जेष्ठ २०७७, मंगलवार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
0 Shares


काठमाडौं, जेठ ६ – प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले कोरोनाका कारण निधन भएका दुई जनामा कोरोनाभन्दा पनि अरु रोग हुन सक्ने बताएका छन्। मंगलबार संघीय संसदमा सरकारको नीति तथा कार्यक्रममा उठेका प्रश्नको जवाफ दिँदै प्रधानमन्त्री ओलीले कोरोनालेभन्दा अन्यले निधन भएको हुन सक्ने बताएका हुन्।कोभिड–१९ नेपालमा पनि प्रवेश गरेको छ। नेपालीहरुमा संक्रमण भएको छ। निधन नभएका छन् । निधन भएका पनि अनय कुराकाले पनि निधन भएको हुन सक्छ’ प्रधानमन्त्रीले भने, ‘दुःख व्यक्त गर्दछु।

हाम्रो प्रयास कोही पनि नेपालमा कोरोनाका कारणले वा कोरोना संक्रमित भएको अवस्थामा कसैले पनि ज्यान गुमाउनु नपरोस् भन्ने हाम्रो प्रयास विभिन्न कारणले असफल भएको छ।’ओलीले सरकारले कोरोना नियन्त्रणमा उच्च सतर्कता अपनाएको पनि बताए । ‘सबधैभन्दा धेरै परिक्षण र भरपर्दो ढंगले परिक्षण गरेका छौ । क्वारेन्टाइनलाई प्रभावकारी बनाउने काम गरेका छौं’ ओलीले भने, ।प्रधानमन्त्रीले क्वारेन्टाइनको साधारण क्षमता ५७ हजार ९ सय ४ वेड तयार रहेको बताए ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रियाताजा समाचार

  • नेकपा सचिवालय बैठकअघि बालुवाटारमा मन्त्रिपरिषद् बैठक
  • निर्माणाधीन गौतमबुद्ध अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थलको दोश्रो टर्मिनल भवन निर्माण सुरु
  • आजबाट रा.वा. बैंकको सनराइज क्यापिटलमा रहेको सवा ४ लाख कित्ता…
  • समृद्धि फाइनान्सको २००% हकप्रद असोज १६ बाट निष्कासन हुने, कहिलेसम्मका…
  • सहकारीमा पनि घट्ने भयो ब्याजदर, यस्तो छ नयाँ व्यवस्था
  • समीट र सजिलो लघुवित्तको एकीकृत कारोबार आजदेखि, साढे ३९ करोड…
  • बिपि बिचार राष्ट्रिय समाज रुपन्देहीको कार्यसमिति बिस्तार, सदस्यमा पोखरेल मनोनित
  • सतोगुण : संयमित, सन्तुलित र श्रेष्ठ जीवनका लागि
  • आज  मंगलबारको राशिफल
  • पाल्हीनन्दन गाउँपालिका अध्यक्ष गुप्तालाई लगाम लगाउन वडा अध्यक्ष एकजुट