गिरिजा प्रसाद कोइराला फाउण्डेशन अमेरिकाको निरतंर निस्शुल्क खाद्यन्न कार्यक्रम न्युजर्सी मा भव्यता का साथ सम्पन्न।

१० जेष्ठ २०७७, शनिबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
384 Shares


अमेरिका । कोरोना भाइरसको महामारीले विश्व नै आक्रान्त बनिरहेका बेलामा जनस्वास्थ्य तथा पोषणविद्ले शरीरको रोग प्रतिरोधी क्षमता बलियो बनाउन सके धेरै रोगबाट जोगिन सकिने ,सङ्क्रमणबाट आफूलाई मुक्त राख्नका लागि शरीरको सबैभन्दा ठूलो हतियार ुइम्यूनिटीु अर्थात् प्रतिरक्षा प्रणाली भएको विज्ञहरूको भनाइलाई सम्मान गर्दै गिरिजा प्रसाद कोइराला फाउण्डेशन अमेरिकाले समुदायलाई स्वस्थ र पोषिलो खानामा पहुँच दिलाउने उद्धेश्यले निस्शुल्क खाध्धन्न वितरण कार्यक्रम मई २१, २०२० बिहिवार बेलुका न्युजर्सी राज्यमा गर्यो।

न्युजर्सीको जर्सी सिटी निवासी गिरिजा प्रसाद कोइराला फाउण्डेशन अमेरिकाकी सह-कोषाध्यक्ष पुनम राना मल्लको अगुवाइ मा खाद्य सामग्री वितरण कार्यक्रम भव्यता का साथ सम्पन्न भयो।गिरिजा प्रसाद कोइराला फाउण्डेशन अमेरिकाका अध्यक्ष सोमनाथ घिमिरेको संयोजनमा न्युयोर्क लाईफ ईन्सुरेन्स का जीवन बीमा उत्पादक एजेन्ट भेष राज खत्रीको समन्वय र दीपक खुनाले उपलब्ध गर्नु भएको र देब शंकर जी र एन आर एन न्यूजर्सी च्यापटरका सचिव कृष्ण सुवेदि र सदस्य सुर्य तिवारी को सहयोगमा आज न्यूजर्सीको कार्डवेल युनिभर्सिटीको १०० जना भन्दा बढी बिद्यार्थीहरु लाई समन्वय गर्नु हुने न्यूजर्सीको सामाजिक अभियन्ता बिष्णु माया परीयार, नेजससअ का महासचिव महेश मल्ल र यसै फाउण्डेशन कि सह-कोषाध्यक्ष पुनम राना मल्लको सहकार्य मा ११५ बक्स ताजा तरकारी सलादहरु वितरण गर्यौ।यस सामाजिक कार्यमा तन,मन र बचन दिएर खटने स्वयंसेवकहरु सबै लाई गिरिजा प्रसाद कोइराला फाउण्डेशन अमेरिका धन्यवाद एवम् हार्द्विक आभार प्रकट गर्दछ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

ताजा समाचार

  • नेविसंघ महामन्त्री युवराज पाण्डेयले मागे गृहमन्त्री बादलको राजीनामा
  • उद्योग बाणिज्य संघले आफ्ना सदस्य ब्यबसायीहरुको नि:शुल्क कोरोना विमा गर्ने
  • भीरकोट नगरपालिकामा २८ हप्ते आईपिएम कृषक पाठशाला सम्पन्न
  • मिडिया मैत्री बजेट आएन
  • मुलुकमा बढ्दै गईरहेको जातीय बिभेद बिरुद्ध धकधईका युवा
  • अस्पतालको लापरबाहीले सिरहामा एक महिलाको ज्यान गयो
  • कञ्चनमा निर्माणाधिन स्थलमा शौचालय नहुदा कामदारहरु खुल्ला दिसा गर्न बाध्य
  • बजेटले संस्थागत शिक्षालयलाई उपेक्षा गर्याे : शिक्षाविद
  • दोश्रो राष्ट्रिय महिला अधिकार दिवसको अवसरमा मन्त्रीद्धारा शुभकामना व्यक्त
  • रुकुम र देवदह घटनाको छानवीन गर्न समाजवादीको माग