अमेरीकाको मिजोरीको सेन्ट लुइसमा गोलिबारी हुँदा २ जनाको मृत्यु

१२ जेष्ठ २०७७, सोमबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया


अमेरीका । अमेरिकाको मिजोरी राज्यको सेन्ट लुइसमा गोलिबारी हुँदा २ जनाको मृत्यु भएको छ भने १० जना घाइते भएको प्रहरीले जनाएका छन् । घटना आईतबार मे २४ का दिन भएको हो । प्रहरीका अनुसार एक व्यक्तिलाई उनको कार सवारी साधन भित्र कैयौ चोटी गोली प्रहार गरिएको थियो । उक्त घटना जेफ भ्यानडर लु छिमेकमा भएको हो भने गोली लागेका व्यक्तिको अस्पतालमा मृत्यु भएको सेन्ट लुइस प्रहरीले जनाएका छन् ।यसै गरि अर्को व्यक्तिको हत्या छुट्टै स्थान अर्थात् मुख्य शहर बीचमा भएको र उक्त स्थानमा अर्को एक व्यक्तिको अवस्था गंभिर रहेको छ । प्रहरीले कुनै अतिरिक्त घटना वारेम बिस्तृत जानकारी दिएका छैनन् ।

यसै गरि अर्को स्थानमा गोलीबारी हुँदा मानिसको टाउकोमा गोली हानिएको छ भने उनको अवस्था ठिक रहेको छ । यसै गरि अन्य ४ जना ब्यक्तिहरुले पनि अस्पतालमा उपचार गराएका छन् ।गत शनिबार राती एक घण्टा भित्र पृथक रुपमा गोलीबारी सहित आइतबार सम्म मृत्यु हुनेको संख्या २ पुगेको छ । शहरमा भएका विभिन्न गोलीबारी मध्ये एक तरुणको छातीमा गोली परिचित व्यक्‍ति द्वारा हानिएको प्रहरीले जनाएका छन् । श्रोत : एबिसी न्युज एपी – अमेरीकावाट सन्चालीत ईनेपीलीजमा आज प्रकाशीत

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रियाताजा समाचार

  • ललितपुर महानगरपालिकाका मेयर चिरिबाबु महर्जनलाई कोरोना संक्रमण
  • डा. केसीका मागप्रति नेविसंघको ऐक्यवद्धता, जीवन रक्षाको माग
  • रुपन्देहीको सियारीमा लालपूर्जा वितरण
  • प्रदेश पाँचका रेडिमिक्समा १५० करोड लगानी
  • राप्तीमा स्वास्थ्यको वार्षिक समिक्षा पुर्ण उपलब्धिमा कोभिड १९ बाधक
  • वामी नमूना समाजको तेश्रो अधिवेशन जापानमा सम्पन्न
  • कोभिडबाट संक्रमण मुक्त भएकाले के–के कुरामा ध्यान दिनु पर्छ ।
  • बाढीले जिप बगाउँदा बेपत्ता भएका विद्युत प्राधिकरणका कर्मचारीको शव फेला
  • पाल्पामा पहिरोले घर पुरिँदा बेपत्ता भएकामध्ये तीनजनाको शव भेटीयो
  • चाडपर्वका बेला भारत आवतजावतमा रोक लगाइने