आफु कालोबजारी बाट निर्दोष रहेको महतोको दाबी

१५ जेष्ठ २०७७, बिहीबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया


महेश सिंह सिरहा १५ जेठ । सिरहाको गोलबजार नगर पालिका ४ स्थित संचालनमा रहेको सुशिल हार्डवेयर संचाल तथा साझा पार्टी सिरहाका संयोजक एवं नेपाल कुशवाहा कल्याण समाज सिरहाका अध्यक्ष समेत रहनु भएका धनपति महतोले सदैब प्रशासन, नगरपालिकाका मेयरको कालो करतुतको पर्दाफास र भ्रष्टाचार बिरोधी अभियानमा आफु सकृय रहेकै कारण आफुमाथी राजनिती प्रहार भएर सुशिल हार्डवेयरलाई सिल गरेको बताएको छ । सुशिल हार्डवेयर गोलबजारका संचालक महतोले आफु माथि लगाएको झुठो आरोपलाई जानतामा बुझाउन र समुदायमा पुगाउन पत्रकार सम्मेलन गरी आफु भ्रष्टाचार बिरोधी अभियन्ता नै रहेकोले आफुले कुनै किसिमको कालो बजारी नगरेको र मारुती सिमेन्ट ८ सय २० रुपैयामा बिक्री गरेको भ्याट बिल रहदा पनि राती गुण्डाशैलीमा आफनो पसलमा सिल गरेको महतोको भनाई रहेको छ ।

उद्योग ब्यापार संघ गोलबजारका सल्लाहकार समेत रहेका हार्डवेयर संचालक महतोले जेठ ७ गते राती १० बजे को समयमा सिमेन्ट र छड बिक्री गरिरहेकै अवस्थामा गोलबजार नगरपालिका, ब्यापार संघ, प्रहरी प्रशासन, जिल्ला उद्योग बाणिज्य संघको टोलीले सुशिल हार्डवेयरका संचालक धनपति महतोले मारुती सिमेन्ट ८ सय ३० मा बेचेको पाएपछी विशेष सुचना को आधारमा लगत्तै प्रहरीको टोलि घटना स्थलमा पुगेका थिए । ईलाका प्रहरी कार्यालय गोलबजारका प्रहरी निरिक्षक जनक पुरीले बताउनु भयो ।यता सिल लगाएको सम्बन्धमा जिल्ला प्रशासन कार्यालय सिरहाका प्रमुख जिल्ला अधिकारी सरोज प्रसाद गुरागाँईले आवश्यक अनुसन्धान भईरहेको र कालो बजारी गरेको÷नगरेको ठहर भएपछी मात्र सफाई पाउने र त्यसकै लागि १ लाख धरौटीमा ततकालको लागि छाडेको प्रमुख जिल्ला अधिकारी गुरागाँईले बताए ।

नेपाल कुशवाहा कल्याण समाज जिल्ला कार्यसमिति सिरहाले प्रेस बिज्ञप्ती जारी गरी कुशवाहा अतिथि सदन गोलबजारको लागि कुनै प्रोजेक्टवाला मारुती सिमेन्ट खरिद गर्न समितिले कुनै पनि स्थानिय तह, जिल्ला प्रशासन कार्यालय सिरहा, मारुती सिमेन्ट लि। र सुशिल हार्डवेयर गोलबजारसंग सिफारिस तथा खरिद नगरेको र झुठो आरोप लगाउने माथी कडा कार्यवाहीको माँग गर्दै प्रेस बिज्ञप्ती निका लेका हुनु । नेपाल सरकारले तोकेको मुल्य भन्दा बढी नलिएको उपभोक्त संग नलिएको महतोको दाबी रहेको छ् ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रियाताजा समाचार

  • रूपन्देहीको सियारीमा मेलमिलाप सम्बन्धी प्रशिक्षण
  • अब आफ्नै ठाँउमा केही गर्नुहोस् हामी साथ दिन्छौं नगर प्रबक्ता…
  • टिम नेपो नवलपरासीद्धारा बृक्षारोपण सम्पन्न
  • नयाँ नक्सासहितको पाठ्यपुस्तकको बिक्री खुला गर्न सरकारसँग नेविसंघको माग
  • जि पि के फाउण्डेशन अमेरिकाले निशुल्क दुग्धजन्य पदार्थहरू र फ्रोजन…
  • बुटवलको कोरोना अस्पतालमा एक संक्रमित पुरुषको मृत्यु
  • सानिमा जनरल इन्स्योरेन्सले असोज २१ गतेदेखि आईपीओ निष्काशन गर्ने
  • आज  बिहीवारको राशिफल
  • माघसम्म कोरोनाविरुद्धको भ्याक्सिन नेपाल आउन सक्ने
  • पश्चिम नवलपरासीको सरावल गाउँपालिकाले रगत र आँखा अप्रेसन निशुल्क गर्ने