गिरिजा प्रसाद कोइराला फाउण्डेशन अमेरिकाको निरंतर नि:शुल्क खाद्यन्न-सफ्ट ड्रिंक्स(Brisk Iced Tea) वितरण कार्यक्रम एघारौँ पटक आज सम्पन्न।

२८ जेष्ठ २०७७, बुधबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया


अमेरिका: गिरिजा प्रसाद कोइराला फाउण्डेशन अमेरिकाले समुदायलाई स्वस्थ र पोषिलो खानामा पहुँच दिलाउने उद्धेश्यले नि:शुल्क सफ्ट ड्रिंक्स(Brisk Iced Tea) वितरण कार्यक्रम मंगलवार, जुन ९, २०२० बेलुका भव्यता का साथ सम्पन्न गर्यो।

Dominico American Society of Queens संस्था का कार्यकारी निर्देशक Jose’ Tejada सँग सहकार्य गरी निशुल्क सफ्ट ड्रिंक्स(Brisk Iced Tea) वितरण गरिएको हो। वहाँ ले यसै फाउण्डेशन लाई १२०० वटा बत्तल प्रतेक १लिटर को बत्तल सहयोग स्वरुप प्रधान गर्नु भएको थियो, जसमा ४५० वटा बत्तल हिजो सन्निसाइडमा वितरण गरिएको थियो भने बाँकी ७५० आज डाईभरसिटि प्लाजा, ज्याक्सन हाईट्स मा नेपाली लगाएत विभिन्न समुदायका ५०० जनालाई वितरण गरेको जानकारी यसै फाउण्डेशन का अध्यक्ष सोमनाथ घिमिरेले दिनु भयो।

आज फाउण्डेशनको एघारौँ पटक नि:शुल्क खाद्यन्न वितरण कार्यक्रममा तन,मन र वचन दिएर खटनेहरुमा उपाध्यक्ष सुवर्ण लामा, केन्द्रीय सदस्य सूर्य सिम्खडा, ने.का. नेत्री कमला पन्त, स्वयंसेवकहरू क्रमशः रेखा श्रेष्ठ, नविना श्रेष्ठ, कल्पना दाहाल, लगाएत हुनुहुन्थीयो।यसै कार्यक्रममा घ्याल्सुम्दो सेवा संस्था अमेरिकाकी अध्यक्ष निमा ल्हमो,नेपाल आदिवासी जनजाति महासंघ अमेरिकाकी कोषाध्यक्ष छोन्जोम लामा लगाएत विभिन्न सघं सस्थांका प्रतिनिधिहरुको पनि उपस्थिति रहेको थीयो।गिरिजाप्रसाद कोईराला फाउण्डेसन अमेरिकाले Dominico American Society of Queens संस्था का कार्यकारी निर्देशक Jose’ Tejada र नेत्री Yanna Henriquez लाई धन्यवादसहित आभार व्यक्त गर्दछ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रियाताजा समाचार

  • एभरेस्ट आयल सप्लायरमा आगलागी
  • बैदेशिक रोजगारबाट फर्किएकाहरुका लागी एक दिने गहन अभिमुखी करण कार्यक्रम…
  • कांग्रेसका सांसदहरूले फिर्ता गरे दशैं भत्तावापतको रकम
  • कोरोनाको परीक्षण र उपचार जनताले नै गर्नुपर्ने निर्णय फिर्ता लिन…
  • बुटवलको सिंह कम्प्लेक्समा सञ्चालनमा आयो खस्यौली स्नोकर क्लब
  • २४ घण्टामा ३७९० संक्रमित थपिए, उपत्यकामा २३८८, मृत्यु हुने १८…
  • प्रजातान्त्रिक महासंघको सुचना प्रविधि तथा प्रचार बिभागको सचिबमा निरज
  • भैरहवा क्षेत्रमा हुने ओभरलोड तथा ट्राफिक नियम विपरित हुने कार्य…
  • नागरिकलाई सुरक्षित रहदै चाडपर्व मनाउन अनुरोध
  • जिपि कोइराला फाउण्डेसन साइप्रसकीसंयोजक दुलाल द्धारा विद्यार्थीलाई सहयोग