स्थानीय उत्पादन प्रवद्र्धन गर्ने ग्रील व्यवसायीको निर्णय

३१ जेष्ठ २०७७, शनिबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया


बुटवल, ३१ जेठ । ग्रील तथा स्टिल व्यवसायी संघ रुपन्देहीको वैठकले स्थानीय स्वदेशी उत्पादनलाई प्रवद्र्धन गर्ने निर्णय गरेको छ । कोरोना महामारीका बीचमा बुटवलको युनिक मेटल उद्योगले उत्पादन गरेको फुट अपरेटेड ह्याण्ड सेनिटाइजर स्ट्याण्डको प्रयोग र बजार प्रवद्र्धनमा संघले सहकार्य गरेर सहयोग गर्ने निर्णय गरेको हो ।

कोरोना संक्रमणबाट बच्न हात धुन र सेनिटाइजरको प्रयोग अनिवार्य भएको अवस्थामा संघका संस्थापक अध्यक्ष एवं केन्द्रीय सदस्य अशोक बर्माको उद्योगले उत्पादन गरेका स्ट्याण्डको बजारीकरण र विक्रि संघमार्फत गर्ने निर्णय गरिएको हो । संघका अध्यक्ष तुलबहादुर सारुले नयां उत्पादन भएकाले उपभोक्तामाझ एउटै दररेट र सुपथ मूल्यमा उपलब्ध गराउने उद्देशयले सहकार्य गरिएको बताए । डबल स्ट्याण्डलाई पांच हजार र सिंगल स्ट्याण्डलाई १५ सय मूल्य निर्धारण गरिएको अध्यक्ष सारुले बताए । संघका बुटवल, देवदह, सैनामैना, तिलोत्तमा र फर्साटिकर नगर कमिटीको सहभागिता रहेको वैठकमा संघले प्रकाशन गरेको नयां वर्षको भित्तेपात्रोको विमोचन समेत गरिएको संघका सचिव ध्रुव ज्ञवालीले बताए ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रियाताजा समाचार

  • केक काटेर होइन सामाजिक काम गरेर मनाउनु पर्छ जन्मदिन :…
  • नेपाल विद्यार्थी फोरम (लोकतान्त्रिक) को पूनर्गठित कार्यसमितिको नाम सार्वजनिक, सभापतिमा…
  • कोरोना संक्रमितप्रति जिम्मेवार बन्दै तिलोत्तमा ,शव व्यवस्थापनको जिम्मादेखि निःशुल्क पिसिआर…
  • मिलन र बिछोडको दोसाँध बैगुनी २ बजारमा
  • आहत मा राहत कार्यक्रम लाई बुद्धि सुवेदीको सहयोग,
  • एनआरएनए स्पेन द्वारा स्वर्गिय भबिस्यता न्यौपानेको परिवारलाई आर्थिक सहयोग हस्तान्तरण
  • आज मंगलबारको राशिफल
  • बुटवलमा मंगलवार बिहानै एक संक्रमितको मृत्यु
  • जि पि कोइराला फाउण्डेशन अमेरिकाले २८औं पटक निशुल्क दुग्धजन्य पदार्थहरू…
  • कांग्रेस नेता हरिबोल भण्डारी द्धारा राहत वितरण