पहीरो अपडेट : पहिरोमा पुरिएका छ जनाको शव फेला, तीनको खोजी जारी

३२ जेष्ठ २०७७, आईतवार ०   बिचार / प्रतिक्रिया


पर्वत, जेठ ३२ : पर्वतको कुश्मा नगरपापिलका–३ दुर्लुङको ढकालबारीमा गएराति पहिरोमा पुरिएका बेपत्ता भएका नौमध्ये ६ जनाको शव भेटिएको छ। बाँकी तीन जनाको खोजी कार्य भइरहेको छ। घरभन्दा माथिबाट आएको पहिरोले दुई घर पुरिँदा दुई परिवारका नौ जना पुरिएका हुन्। पहिरोमा पुरिएकामध्ये ५८ वर्षीय तुलबहादुर थापा, उनकी श्रीमती मीनकुमारी थापा र नातिनी विविशा थापा, दीपा थापा तथा कमला विक र प्रमिशा विकको शव भेटिएको हो।

थप तीन जनाको खोजीकार्य भइरहेको प्रहरीले जनाएको छ। पहिरोमा पुरिएका सम्राट थापा, विवेक थापा र जेनिस विकको खोजीकार्य जारी रहेको जिल्ला प्रहरी कार्यालयका प्रहरी निरीक्षक बुद्धि सुवेदीले जानकारी दिए। नेपाल प्रहरी, नेपाली सेना, ससस्त्र प्रहरी बल र स्थानीयले उद्धारलाई जारी राखेका छन्।

राति १ बजेसम्म खोजी गरेपछि वर्षा नरोकिएकाले समस्या भएपछि सुरक्षाकर्मी फर्किएका थिए। बिहानबाट पुनः उद्धारकार्य शुरु भएको कुश्मा नगरपालिका–३ का वडाध्यक्ष तेजप्रसाद पाध्याले बताए। शनिबार साँझ ६ बजेदेखि झण्डै दुई घण्टा आएको मुसलधारे पानी पछि पहिरो गएको हो। पहिरोले उनीहरुका घरमा रहेका अन्य पशुचौपायासमेत मरेका छन्। स्थानीयका अनुसार झण्डै ३०० मिटरभन्दा माथिबाट पहिरो आएको थियो।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया