नक्सा र निसान छाप आएको अवसरमा नेपाल बिद्यार्थी संघ ला ग्राण्डी द्वारा दिप प्रज्वलन

३२ जेष्ठ २०७७, आईतवार ०   बिचार / प्रतिक्रिया


कास्की – नया नक्सा र निसान छाप आएको अवसरमा नेपाल बिद्यार्थी संघ ला ग्राण्डी द्वारा दिप प्रज्वलन कार्यक्रम भएको छ। कार्यक्रम संयोजक ला ग्राण्डी ईकाईका उप सभापति बिकल पौडेल र सह संयोजक ला ग्राण्डीका बिद्यार्थी नेता संस्कार कोइराला थिए। कार्यक्रम ने बि संघ ला ग्राण्डीका नि बर्तमान सभापति बिनय पौडेल द्वारा संचालन गरे।

उक्त्त कार्यक्रमम नेबि संघ कास्कीका निबर्तमान सभापति पर्सुराम बस्नेत,बर्तमान सभापति मनोज रानाभाट साथ साथै कास्की जिल्लाका नेबि संघ,तरुण दल तथा नेपाली कांग्रेसका अग्रज युवा नेता एबम ला ग्राण्डीका बिद्यार्थी नेताहरुको उपस्तिथि थियो।कार्यक्रम संचालक बिनय पौडेल अनुसार नेपाल सरकारको धेरै निर्णयमा हामी बिरोध गरे पनि यो कार्यको पुर्ण समर्थन गर्ने प्रतिबद्धता जनाएको छन भने कार्यक्रम सह-संचालक संस्कार कोइराला अनुसार अहिलेको दोस्रो संसोधन राष्ट्रियताको पक्षमा भएको कारण समर्थन गरे पनि भविस्यमा सरकारले देश र जनताको पक्षमा नभए सरकारको बिरोध पनि गर्ने बताएका छन्।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया